
Onderzoek laat zien dat Jobcraften bijdraagt aan:
- meer succes in iemands loopbaan;
- het creëren van beter passend werk;
- het gemakkelijker kunnen omgaan met veranderingen.
Daar wil jij als loopbaancoach of HR-adviseur toch ook aan kunnen bijdragen?
Eén van de favoriete trainingen van de Jobcraft Company is de ‘train-de-coach Jobcraften’. Tientallen collega (loopbaan)professionals hebben zich deze speelse methodiek met diepgang al eigen gemaakt. Het relatief korte traject bestaat uit 3 individuele sessies en is een prima aanvulling voor je (loopbaan)gereedschapskist. De Coacheé (en ook jij), leren zelf stappen te zetten in het vergroten van werkplezier door de eigen talenten en skills bewuster in te zetten.
Heb je ook interesse in deze training van drie ochtenden in een kleine groep (6-10 deelnemers) met je vakgenoten?
In het voorjaar 2026 starten we weer met een nieuwe training op mooie centrale locatie in de bosrijke omgeving van Amersfoort. De training is praktisch en je doorloopt met een eigen proefcoachée de 6 stappen van het Jobcrafttraject. Daarnaast krijg je achtergrondinformatie over Jobcraften en ervaar je zelf de impact van deze methodiek.
Data: 1 april en 22 april 2026 van 9.30 uur tot 13.00 uur en 27 mei van 9.30 uur tot 12.30 uur.
Neem contact op als je nieuwsgierig bent geworden. Meer info over de train-de-coach training vind je hier. De kosten bedragen € 795,- euro excl. BTW, incl. koffie/thee en materiaal.
Sleutel je mee? Neem gerust CONTACT met ons op.